Spoštovani,

obveščamo vas, da bo danes, 8. 10. 2024 ob 20.30 aktivirana prijava na praktikume 6. letnik. Povezava za prijavo je bila poslana na epošto 2019@medicinec.si

Vljudno prosimo, da si najkasneje do srede, 9. 10. 2024  do 10. ure dopoldne,  vsak študent izbere delovišča za klinično prakso iz interne, kirurgije, pediatrije in ginekologije.

Klinično prakso si rezervirate z vpisom lastne vpisne številke, oddelka in skupine.

Najprej si izberite KP interne in s tem začrtajte zelen, oranžen ali rdeč potek rotacije. Pred izbiro KP ginekologije si morate izbrati KP pediatrije s katero si določite podskupino.

V primeru, da se izpiše sledeče: "Vaše vpisne številke ni na seznamu, preverite če ste vpisali pravilno!", prosim takoj pošljite mejl na alojz.tapajner@um.si, da se vnese Vaša vpisna številka v bazo.

Hkrati vas obveščamo, da je možno, da boste za praktikume prerazporejeni na drug oddelek, kot ste ga izbrali ob prijavi. Prerazporeditev bo opravljena s strani nosilca predmeta glede na velikost oddelka in število študentov na oddelku.

Navedena prerazporeditev ne bo vplivala na izbrani termin praktikuma.

Referat MF