Spoštovani,

Društvo Mlada akademija bo tudi letos, že štirinajstič zapored, najboljšim slovenskim mentorjem oz. mentoricam doktorskih študentov oz. študentk podelilo nagrado Mentor leta (za leto 2022).

Pravico do predlaganja svojega mentorja oz. mentorice imajo vsi trenutni doktorski študentje, ki so se vpisali na študij leta 2020 ali prej, in nekdanji doktorski študenti, ki so zagovarjali doktorsko disertacijo leta 2020 ali kasneje.

Svojega mentorja lahko predlagajo tako, da do 31. marca 2023 izpolnijo vlogo, ki smo jo pripravili v obliki elektronskega obrazca v slovenščini in angleščini. Podrobnosti preberite na naši spletni strani. Za vse dodatne informacije, nam lahko pišete na naslov: mentor.leta@mladaakademija.si.

Slavnostna podelitev nagrade bo predvidoma organizirana v drugi polovici maja 2023 v Ljubljani.

Prosimo vas, da informacijo o razpisu po elektronski pošti razširite med doktorske študente oz. študentke in med podoktorske raziskovalce oz. raziskovalke na vaši ustanovi, ter jo po lastni presoji objavite tudi na vaši spletni strani ali družbenih omrežjih.

S prijaznimi pozdravi,

Jure Mravlje, predsednik

--

Upravni odbor Društva Mlada akademija / Management Board of the Young Academy of Slovenia