O  B  V  E  S  T  I  L  O

za študente 1. letnika; BIOKEMIJA

Predavanja iz predmeta BIOKEMIJA se pričnejo v četrtek, 23. 02. 2012 ob 10:00 v (veliki) predavalnici P1.

Seminar iz predmeta BIOKEMIJA se prav tako prične v četrtek, 23. 02. 2012 po urniku za posamezno skupino (III. s kupina ob 12:00; II. skp. ob 14:00; I. skp. ob 16:00; IV. skp. ob 18:00; vse skupine v računalniški učilnici 1 (v kleti)). UDELEŽBA NA SEMINARJU JE O
      OBVEZNA (ugotavljanje prisotnosti)! Gradivo za seminarje je objavljeno na spletu. Natisnite si ga in ga obvezno prinesite na seminar, kjer ga boste nujno rabili (brez gradiva morate seminar zapustiti in dati prostor kolegici/u, ki ima gradivo).

IV. seminarsko skupino moramo še formirati. Skrbno si poglejte NAVODILA, kako bomo to naredili in se (čimprej) odločite o njenem formiranju.

Lep pozdrav in na svidenje!                                                  Izr. Prof. dr. Črtomir STROPNIK