IP SimClip 2013 - Prijave študentov

Na MF UM bo od 16. do 29. junija 2013 potekal Erasmus intenzivni program s področja simulacij v medicini, ki bo vključeval delo tako na enostavnih simulatorjih (npr. venepunkcija, vstavljanje urinskega katetra) kot kompleksnih (npr interventna kardiologija, endoskopija, laparoskopski posegi). Programa se bodo udeležili učitelji in študenti partnerskih fakultet iz: Rijeke, Wroclawa in Uppsale ter študenti MF UM.

Zaradi omejenega števila mest smo se odločili pripraviti poziv za prijavo naših študentov, ki ste vpisani v 3., 4., 5. ali 6. letnik dodiplomskega študija. Resni kandidati naj pošljejo kratko motivacijsko besedilo (do 200 besed), življenjepis in osnovne osebne podatke na: cim.mf@um.si najkasneje do 15. aprila 2013 do 20. ure. O dokončni odločitvi organizacijskega odbora boste obveščeni do 30. aprila 2013.

Več o IP SimClip 2013 lahko najdete na spletni strani www.mf.uni-mb.si (Center za izobraževanje v medicini).

Attachments:
Download this file (Erasmus IP- preliminary program.pdf)Erasmus IP- preliminary program.pdf[ ]417 kB