Stran uporablja piškotke

Medicinska fakulteta Univerze v Mariboru

Predstavitev Novice Ekipa Zgodovina Povezave

 

Dekan MF UM in Študentski svet MF UM sta v skladu z ustanovitvenim predlogom imenovala naslednje predstavnike CIM MF UM za obdobje študijskega leta 2012/2013:

Področje Vodje in študentski predstavniki Kontaktni podatki
Laboratorij kliničnih veščin Tamara Todorović, dr. med. todorovic.tamara@gmail.com
Karmen Zeme karmen.zeme@gmail.com
Simulacijski center izr. prof. dr. Marjan Skalicky, dr. med. marjan.skalicky@gmail.com
Monika Sobočan monika.sobocan@gmail.com
Informacijska tehnologija izr. prof. dr. Dejan Dinevski dejan.dinevski@um.si
Vigor Arva vigor.arva@gmail.com
Tutorski sistem red. prof. dr. Milan Brumen milan.brumen@uni-mb.si
Matic Mihevc matic.mihevc@gmail.com
Razvoj kurikuluma doc. dr. Zalika Klemenc Ketiš, dr. med. zalika.klemenc@um.si
Jasna Knez knez.jasna@gmail.com

 

Kontakt CIM: cim.mf@um.si

Univerza v Mariboru
Medicinska fakulteta Maribor
Taborska ulica 8
2000 Maribor

Tel: +386 (2) 2345 821
Fax: +386 (2) 2345 820
E-pošta: mf@um.si