Stran uporablja piškotke

Medicinska fakulteta Univerze v Mariboru


DEKANAT

Boštjan Križ, samostojni strokovni delavec VII/2
Tel.: 02 23 45 821
Faks: 02 23 45 820
e-mail: mf@um.si

Vlasta Pisanec, strokovni delavec VI
Tel.: 02 23 45 834
Faks: 02 23 45 820
e-mail: vlasta.pisanec@um.si

Zvezdana Lukaček, strokovna sodelavka
Tel.: 02 23 45 833
Faks: 02 23 45 820
e-mail: zvezdana.lukacek@um.si

Simona Skornšek, strokovni delavec VI
Tel.: 02 23 45 835
Faks: 02 23 45 820
e-mail: simona.skornsek@um.si

Darja Farasin, strokovna sodelavka za znanstveno raziskovalno delo
Tel.: 02 23 45 827
Faks: 02 23 45 820
e-mail: darja.farasin@um.si

Vesna Krajnc, pomočnik tajnika fakultete
Tel.: 02 23 45 838
Faks: 02 23 45 820
e-mail: vesna.krajnc@um.si

 

REFERAT ZA ŠTUDIJSKE IN ŠTUDENTSKE ZADEVE

Mag. Milena Orož Črešnar, vodja
Tel.: 02 23 45 842
Faks: 02 23 45 820
e-mail: milena.oroz@um.si

Irena Gorza, samostojna strokovna sodelavka
Tel.: 02 23 45 866
Faks: 02 23 45 820
e-mail: irena.gorza@um.si

Mojca Ješe, samostojni strokovni delavec VII/2
Tel.: 02 23 45 841
Faks: 02 23 45 820
e-mail: mojca.jese@um.si

Rok Kacijan, samostojni strokovni delavec VII/2
Tel.: 02 23 45 841
Faks: 02 23 45 820
e-mail: rok.kacijan@um.si
Uradne ure: od ponedeljka do petka med 9:30 - 11:00 in 13:00 - 14:30

 

KNJIŽNICA

Zorica Milinović, bibliotekarka
Tel.: 02 23 45 850
Faks: 02 23 45 820
e-mail: knjiznica.mf@um.si

Marijana Čordašević, strokovna sodelavka
Tel.: 02 23 45 850
Faks: 02 23 45 820
e-mail: knjiznica.mf@um.si

 

SLUŽBA ZA FINANČNO-RAČUNOVODSKE ZADEVE

Tatjana Golob, strokovna sodelavka
Tel.: 02 23 45 870
Faks: 02 23 45 820
e-mail: tatjana.golob@um.si

Albina Šamperl, strokovna sodelavka
Tel.: 02 23 45 829
Faks: 02 23 45 820
e-mail: frs.mfmb@um.si

Alenka Slavec Pirc, strokovna sodelavka
Tel.: 02 23 45 830
Faks: 02 23 45 820
e-mail: alenka.slavec@um.si

 

SLUŽBA ZA PRAVNE, KADROVSKE IN SPLOŠNE ZADEVE

Mag. Jelka Rakun, pomočnik tajnika fakultete
Tel.: 02 23 45 825
Faks: 02 23 45 820
e-mail: jelka.rakun@um.si

Iris Lozej, samostojni strokovni sodelavec VII/2 (kadrovska služba)
Tel.: 02 23 45 832
Faks: 02 23 45 820
e-mail: iris.lozej@um.si

Saša Kos, sistemski vzdrževalec tehniški sodelavec
Tel.: 02 23 45 836
Faks: 02 23 45 820
e-mail: sasa.kos@um.si
Skype: mfum_saskos Skype Me™!

Alojz Tapajner, sistemski vzdrževalec tehniški sodelavec
Tel.: 02 23 45 821
Faks: 02 23 45 820
e-mail: alojz.tapajner@um.si

Romana Grajner, strokovna sodelavka za javna naročila
Tel.: 02 23 45 826
Faks.: 02 23 45 820
e-mail: romana.grajner@um.si

Robi Serdinšek, strokovni sodelavec vzdrževalec
Tel.: 02 23 45 821
Faks.: 02 23 45 820
e-mail: robi.serdinsek@um.si

Varnostnik - receptor
Tel: 02 2345 846
Mobi: 051 300 397

 

LABORATORIJSKI CENTER
Marijana Knez, tehniška sodelavka laborantka IV
Magdalenski trg 5, Maribor
Tel.: 02 33 05 875
Faks.: 02 33 05 861
e-mail.: marijana.knez@um.si

 

RAZISKOVALCI

Eneko Jose Madorran Esteiro

 

MLADI RAZISKOVALCI

Gregor Jezernik
Larisa Zemljič
Sabina Žalig

 

TEHNIČNI SODELAVCI

Lidija Gradišnik
Staša Jurgec
Ines Kavčič
Marijana Knez
Aleksander Kocuvan
Boštjan Krajnc
Rudi Mlakar
Tanja Rikanović

 

INŠTITUT ZA ŠPORTNO MEDICINO

Samo Mikl – strokovni sodelavec
Nina Greiner – strokovni sodelavec

 

 

 

 

 

Univerza v Mariboru
Medicinska fakulteta Maribor
Taborska ulica 8
2000 Maribor

Tel: +386 (2) 2345 821
Fax: +386 (2) 2345 820
E-pošta: mf@um.si