Spoštovani,

Mešani akademski pevski zbor Medicinske fakultete Univerze v Mariboru vas, dne 31. 5. 2017 vabi na tradicionalni, letos že 12. letni koncert, ki se bo odvijal v Minoritski cerkvi (Lutkovno gledališče Maribor) s pričetkom ob 19. uri.

Predstavili se bodo z raznolikim programom. Prepevali bodo vse od ljudskih do modernih skladb, potovali od Slovenije do Amerike in skočili pogledat še v zgodovino. Program bodo popestrile tudi številne solo točke.

Zbor deluje pod okriljem Društva študentov medicine Maribor in ima za sabo že več kot deset let delovanja. Nastopajo na dogodkih Medicinske fakultete, Univerzitetnega kliničnega centra Maribor in Univerze v Mariboru. So stalni nastopajoči na Božičnem koncertu Društva študentov medicine Maribor, prav tako pa se udeležujejo zborovskih revij, na katerih prejemajo pozitivne kritike.

Vstop je prost.

Vljudno vabljeni!