JAVNA OBRAVNAVA

-        osnutek Pravilnika o ocenjevanju kakovosti na Univerzi v Mariboru, ki ga je obravnavala Statutarna komisija Univerze v Mariboru na svoji 4. redni seji dne 22. 9. 2016 ter sprejela sklep, da se da naveden osnutek v javno obravnavo članicam Univerze v Mariboru, do vključno 7. 10. 2016.

Javna obravnava navedenega osnutka traja do vključno 7. 10. 2016.

Članice Univerze v Mariboru in druge članice Univerze v Mariboru lahko svoje predloge posredujejo v času trajanja javne obravnave, na naslov: Univerza v Mariboru, Slomškov trg 15, 2000 Maribor, s pripisom »Oddelek za pravne, kadrovske in splošne zadeve« in v elektronski obliki na elektronski naslov: bojana.slana@um.si.

Lep pozdrav!

Rektor Univerze v Mariboru:

prof. dr. Igor Tičar, l. r.