Objava aktov Univerze v Mariboru, ki so v javni obravnavi:

• osnutek Sprememb in dopolnitev Pravilnika o ocenjevanju pedagoškega dela in obremenitve študentov na Univerzi v Mariboru (Osnutek1.docx),
  • osnutek Pravilnika o postopku izvolitev v naziv visokošolskih učiteljev in visokošolskih sodelavcev (Osnutek2.docx),
  • osnutek Poslovnika kakovosti Univerze v Mariboru (verzija 2) (Osnutek3.docx) in
  • osnutek Pravilnika o domskem redu stanovalcev Študentskih domov Univerze v Mariboru (Osnutek4.docx),

ki jih je obravnavala Statutarna komisija Univerze v Mariboru na svoji 3. redni seji dne 22. 6. 2016 ter sprejela sklep, da se da navedene osnutke v javno obravnavo članicam Univerze v Mariboru, do vključno 31. 8. 2016.

Javna obravnava navedenih osnutkov traja do vključno 31. 8. 2016.

Članice Univerze v Mariboru in druge članice Univerze v Mariboru lahko svoje predloge posredujejo v času trajanja javne obravnave, na naslov Univerza v Mariboru, Slomškov trg 15, 2000 Maribor, s pripisom »Oddelek za pravne, kadrovske in splošne zadeve« in v elektronski obliki na elektronski naslov: bojana.slana@um.si.