Zadeva: Obvestilo za študente, ki še nimajo opravljenega kolokvija pri predmetu          Molekularna biologija

Spoštovani,

obveščamo vse študente, ki nimajo opravljenega kolokvija pri predmetu Molekularna bilogija zaradi premalo zbranih točk pri vstopnem kolokviju ali pri posameznih vajah, da se morajo dogovoriti o načinu in urniku opravljanja posamezne vaje pred pričetkom poteka vaj pri Molekularni biologiji (začetek prve vaje je 27. 02. 2012). Najava je potrebna zaradi organizacije našega in vašega dela, za termin posamezne  vaje se je potrebno dogovarjati z asistentko, ki je vodila vaje.

Poznejše vključevanje v času, ko vaje že potekajo, ne bo možno.

Za vse informacije smo na voljo asistentke preko e-pošte!

Asist. dr. Alenka Erjavec Škerget, univ. dipl. biol. (alenka.erjavec@ukc-mb.si)

Andreja Zagorac, univ. dipl. biol. (andreja.zagorac@ukc-mb.si)

Doc.dr.Špela Stangler Herodež, univ.dipl.inž.kem.tehn. (spela.sh@ukc-mb.si).