Spoštovani,

v sklopu medfakultetnega sporazuma med Medicinsko fakulteto Maribor in Pirogov Russian National Research Medical University v Moskvi, Ruska federacija, je na voljo možnost za 3 enomesečne študentske poletne prakse  ( predvidoma julij, avgust 2019) na navedeni ustanovi.

Zagotovljeno je brezplačno bivanje in 1 topel obrok na dan.

Zainteresirani študenti naj pošljejo kratko prijavo v obliki motivacijskega pisma (3-5 stavkov)  do 6. maja 2019 na e-mail: milena.oroz@um.si, z navedbo kliničnega oddelka, na katerem bi želeli opravljati prakso in željeni termin (če ga imajo).

Če bo prijav več, kot je razpisanih mest, bodo imeli prednost študenti, ki so v višjem letniku študija. V kolikor bo več kandidatov iz istega letnika, bodo imeli prednost kandidati, ki imajo višjo povprečno oceno študija na datum 6. 5. 2019.

Vabljeni k prijavi!

Referat MF