Spoštovani

Vljudno prosimo, da v referat do vključno ponedeljka, 16.10.2017 preko e-pošte referat.mf@um.si  sporočite obvezno menjavo izbirnih predmetov skladno s spodnjim sklepom KŠZ MF UM z dne 12.10.2017:

SKLEP:

Študentom 3. letnika, ki so izbrali izbirni predmet Izbrane vsebine in novosti v interni medicini, ki se v 2017/18 zaradi premajhnega števila prijav ne bo izvajal, se ponudijo sledeči izbirni predmeti 3. letnika: Izbrane vsebine in novosti v radiologiji, Izbrane vsebine in novosti v propedevtiki, Izbrane vsebine in novosti v kirurgiji in Simulacije endoskopskih in UZ preiskav.

Študentu 3. letnika, ki je izbral izbirni predmet Komuniciranje v medicini, ki se v 2017/18 zaradi premajhnega števila prijav v 3. letniku ne bo izvajal, se ponudi izvedba skupaj z 2. letnikom oz. zgoraj navedeni izbirni predmeti 3. letnika, ki se bodo izvajali v 2017/18.

V kolikor do navedenega termina ne boste javili spremembe, bomo prerazporeditev opravili v referatu!

Referat