Spoštovani!

V petek, 6.10. je na osnovno tematiko izgorevanja zdravstvenega osebja in še zlasti zdravnikov organizirana na naši fakulteti mednarodna konferenca. Ker je tematika Izgorevanja ena pomembnejših sestavnih vsebin predmeta Zdravstvena psihologija v 2. letniku študija Splošne medicine MF UM je prav, da predstavitvam različnih avtorjev prisluhnejo tudi študenti drugega letnika, ki se bodo s to tematiko kmalu srečali tudi pri preverjanju znanja. V ta namen tisti, ki se bodo  iz letnika lahko udeležili posameznih predavanj, prijavijo svojo prisotnost ob vhodu pred avditorij.

Vljudno vabljeni. Želimo vam obilico novega znanja, koristnih spoznanj in prijetnih druženj!

Za OOK, nosilka predmeta Zdravstvena psihologija:  doc.dr. Rakovec-Felser Zlatka, spec.klin.psih.