Dragi študentje

Najprej bi se rada zahvalila vsem, ki ste v preteklih tednih sodelovali v akciji zbiranja sladkarij za otroke socialno ogroženih družin. Akcija je bila izjemno uspešna in prepričana sem, da bomo skupaj razveselili marsikaterega otroka v prazničnem času, ki prihaja.

S tem pa humanitarnost Študentskega sveta UM še ni končana. Skupaj s Kariernim centrom Univerze v Mariboru želimo  organizirali zbiralno akcijo oblačil, šolskih potrebščin in igrač za RK Trbovlje. Akcija bi se pričela 12. decembra in bo trajala do 16. decembra. Oblačila, igrače in šolske potrebščine se bodo prva dva dneva akcije zbirale v posebno škatlo na stojnici študentskega sveta v 2. nadstropju fakultete, nato pa v škatlo v knjižnici MF, kot ste že navajeni. Zbrane potrebščine se bodo podarile Zasavskim otrokom.

Vsaka darovana malenkost bo marsikateri družini polepšala praznike in prihajajoče novo leto. Hvala vsem za pomoč!

Lep študentski pozdrav,

Nina Pivec