Spoštovani študenti 3. letnika,

vljudno prosimo, da se v zvezi z dogovorom za izvedbo PBL-modula predstavniki skupin oglasite pri profesorjih kot je navedeno v nadaljevanju:
- I. skupina - pri prof. dr. Radovanu Hojsu v sredo, 12. 10. 2011, ob 10. uri v tajništvu Klinike za interno medicino UKC Maribor
- II. skupina - pri prof. dr. Bredi Pečovnik Balon kadarkoli v tem tednu, razen v sredo in petek med 11. in 12. uro (čas vizite) na Oddelku za hemodializo UKC Maribor
- III. skupina - pri prof. dr. Pavlu Skoku v sredo, 12. 10. 2011, ob 11. uri na Oddelku za gastroenterologijo - cela skupina!
- IV. skupina - pri asist. mag. Benjaminu Dvoršaku v sredo, 12. 10. 2011, kadarkoli, razen v času vizite (od 11. do 12. ure) na Oddelku za nefrologijo UKC Maribor.

Skupine so v priponki.

Prijazen pozdrav, EŽ